Apartamenty w centrum Skierniewic

Apartamenty w Skierniewicach na ul. Mireckiego powstały z myślą o tych, którzy szukają spokojnego miejsca do odpoczynku, a także do pracy w komfortowych warunkach ze wszystkimi udogodnieniami umożliwiającymi efektywne wykonywanie zadań. Rewitalizacja zakończona w 2018 roku stworzyła nowoczesną przestrzeń, która spełnia wszystkie te oczekiwania.

Nasze apartamenty

Goście mają do dyspozycji przestronne wnętrza w apartamentowcach mieszczących się w centrum Skierniewic, w którym jest wszystko, co niezbędne do pracy i odpoczynku.

Ich design jest połączeniem minimalizmu i wygody z uroczymi elementami glamour i art deco, dzięki którym pokoje nabierają przytulności i domowego charakteru. Dlatego są idealne zarówno dla rodzin na wypoczynek, jak i dla pracowników w delegacji.

Oferujemy 2 apartamenty o różnym charakterze. Nasi klienci mają do dyspozycji apartamenty:

  • Studio I
  • Studio II

Każdy składa się ze:

  • strefy wypoczynkowej z miejscem do pracy, jadalnią i z aneksem kuchennym;
  • sypialni;
  • łazienki

Apartamenty Skierniewice łączą w sobie minimalizm niezbędny do pracy z wygodą i elegancją niezbędną do pełnego odpoczynku. Są idealną propozycją na krótkoterminowy pobyt w delegacji, jednodniową przerwę w dłuższej podróży i wypad rodzinny w spokojne miejsce w samym środku kraju.

Rezerwacja Apartamentów Skierniewice i Łowicz