Park wodny Suntago

Marzy Ci się relaks pod palmami w środku zimy w sercu Polski? Z utęsknieniem myślisz o relaksującym spa, dobroczynnej saunie i masażach? Może wolisz poszaleć z dziećmi na zjeżdżalniach wodnych, pobawić się z nimi w basenach dla najmłodszych lub sprawdzić swoją wytrzymałość w głębokiej wodzie? Prezentujemy Ci miejsce właśnie dla Ciebie. Park wodny Suntago zachwyca możliwościami odpoczynku, których nie wykorzystasz w jeden dzień.

Świat radości i relaksu

Na gości czeka 20 zjeżdżalni, z których najwyższa ma blisko 300 metrów, a zjazd jest niczym lot z 5 piętra – idealna przygoda dla odważnych. Tymczasem 10 basenów z różnymi atrakcjami, jak bar, termy, hydromasaż, czy rwąca rzeka zapewnią rozrywkę każdemu. Dla tych, którzy wolą spokojny relaks czeka natomiast strefa saun oraz wellness&spa, gdzie można oddać się upiększającym zabiegom na twarz i ciało. Suntago zapewnia odpoczynek, po który się wraca.

Największy park w Europie

Tego miejsca pozazdrościć nam mogą nawet Hiszpanie. Jest to najnowocześniejsze miejsce na mapie rodzinnych rozrywek w Europie. Zbudowany z wielkim rozmachem i oddany do użytku w 2020 r. park przyciąga gości z kraju i z zagranicy. Jest kwintesencją radości, rozrywki, a także odpoczynku.

Rezerwacja Apartamentów Skierniewice i Łowicz