Centrum Biznesowe – bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność

Apartamenty Skierniewice powstały z myślą o tych, którzy szukają spokojnego miejsca do odpoczynku, a także do pracy w komfortowych warunkach ze wszystkimi udogodnieniami umożliwiającymi efektywne wykonywanie zadań. Rewitalizacja zakończona w 2018 roku stworzyła nowoczesną przestrzeń, która spełnia wszystkie te oczekiwania.

Nasze apartamenty

Goście mają do dyspozycji przestronne wnętrza będące częścią nowoczesnego biurowca Business Center, w którym jest wszystko, co niezbędne do pracy i odpoczynku.

Ich design jest połączeniem minimalizmu i wygody z uroczymi elementami glamour i art deco, dzięki którym pokoje nabierają przytulności i domowego charakteru. Dlatego są idealne zarówno dla rodzin na wypoczynek, jak i dla pracowników w delegacji.

Oferujemy 5 wnętrz o różnym charakterze. Nasi klienci mają do dyspozycji apartament:

  • DeLux Zielony
  • DeLux Fuksjowy
  • DeLux Słoneczny
  • Komfort Biały
  • Komfort Szary

Każdy składa się ze:

  • strefy wypoczynkowej z miejscem do pracy, jadalnią i z aneksem kuchennym;
  • sypialni;
  • łazienki

Apartamenty Skierniewice łączą w sobie minimalizm niezbędny do pracy z wygodą i elegancją niezbędną do pełnego odpoczynku. Są idealną propozycją na krótkoterminowy pobyt w delegacji, jednodniową przerwę w dłuższej podróży i wypad rodzinny w spokojne miejsce w samym środku kraju.

Dogodna lokalizacja w sercu miasta

Budynek znajduje się w centrum Skierniewic, dzięki czemu nasi goście wieczorami mogą cieszyć się urokiem spokojnego Parku Miejskiego lub korzystać z cichych i klimatycznych restauracji, pubów i barów.
To także miejsce, z którego łatwo dostać się do Warszawy. Trasa S8 łączy miasto zarówno ze stolicą, jak i z Katowicami, Częstochową i Wrocławiem, dzięki czemu Apartamenty Skierniewice są idealnym miejscem odpoczynku w dłuższej trasie.
Szybka kolej pozwala dostać się do każdego miejsca w kraju.

Co jeszcze Cię u nas zachwyci

Stawiamy na bezpieczeństwo. Naszych gości w apartamentach chroni system monitoringu wizyjnego obejmującego zarówno wnętrze, jak i otoczenie budynku. Podstawą jest jednak stacjonarna ochrona, której pracownicy obecni są całą dobę. Dodatkowym zabezpieczeniem są zindywidualizowane kody dostępu do wszystkich pomieszczeń.

Liczy się dla nas wygoda naszych gości, dlatego w budynku znajduje się recepcja oraz Bis Bar serwujący najlepsze w mieście domowe obiady. Możliwe jest również zamówienie śniadań.

Nasi goście mają także nieograniczony dostęp do Wi-Fi, który zapewnia komfortowe warunki pracy zdalnej, a telewizja kablowa zachęca do relaksu po wykonaniu zadań.

Działamy pro-eko. Goście mają dostęp do ładowarki samochodów elektrycznych. To cenna informacja dla tych, których czeka długa podróż.

Polubisz także naszą elastyczność. Nie narzucamy godzin przyjazdu. Możesz zjawić się o dowolnej porze i zawsze będziesz mile widziany.

Rezerwacja Apartamentów Skierniewice i Łowicz